Fanout Singlemode G652D

Fanouter från vår FTTx serie har låg dämpning och låg reflektion. Fanouterna tillverkas antingen med CORNING eller OFS fiber G652D och G657A1. De är halogenfria och uppfyller kraven i TELCORDIA GR-326-CORE, IEC 61754 och IEC 61300. Alla fanouter är ID märkta med ett unikt nummer och har full spårbarhet. Individuella mätprotokoll medföljer alla fanouter.

12 varianter

E-nummer 11104002
Produkt namn Fanout SM 2xSC/UPC-APC 1.5m G652D 0.5+1.0m=1.5m Telekom
Kontakttyp SC/UPC & SC/APC
Antal Fiber 2
Färgschema - Fiber EIA/TIA-598A
E-nummer 11124015
Produkt namn Fanout SM 2xSC/APC G652D 1.5m G652D 0.5+1.0m=1.5m Telekom
Kontakttyp SC/APC
Antal Fiber 2
Färgschema - Fiber EIA/TIA-598A
E-nummer 11125015
Produkt namn Fanout SM 4xSC/APC G652D 1.5m G652D 0.5+1.0m=1.5m Telekom
Kontakttyp SC/APC
Antal Fiber 4
Färgschema - Fiber S12
E-nummer 5074405
Produkt namn Fanout SM 4xLC/APC G652D 2m G652D 0.8+1.2m=2.0m Telekom
Kontakttyp LC/APC
Antal Fiber 4
Färgschema - Fiber S12
E-nummer 5074407
Produkt namn Fanout SM 8xLC/APC G652D 2m G652D 0.8+1.2m=2.0m Telekom
Kontakttyp LC/APC
Antal Fiber 8
Färgschema - Fiber S12
E-nummer 5075440
Produkt namn Fanout SM 4xSC/UPC G652D 2m G652D 0.8+1.2m=2.0m Telekom
Kontakttyp SC/UPC
Antal Fiber 4
Färgschema - Fiber S12
E-nummer 5075442
Produkt namn Fanout SM 4xSC/APC G652D 2m G652D 0.8+1.2m=2.0m Telekom
Kontakttyp SC/APC
Antal Fiber 4
Färgschema - Fiber S12
E-nummer 5075444
Produkt namn Fanout SM 2xSC/UPC G652D 2m G652D 0.8+1.2m=2m Telekom
Kontakttyp SC/UPC
Antal Fiber 2
Färgschema - Fiber EIA/TIA-598A
E-nummer 5075445
Produkt namn Fanout SM 2xSC/UPC G652D 1.5m G652D 0.5+1.0m=1.5m Telekom
Kontakttyp SC/UPC
Antal Fiber 2
Färgschema - Fiber EIA/TIA-598A
E-nummer 5075446
Produkt namn Fanout SM 4xSC/UPC-UPC-APC-APC G652D 0.8+1.2m=2.0m Telekom
Kontakttyp SC/UPC & SC/APC
Antal Fiber 4
Färgschema - Fiber S12
E-nummer 5075447
Produkt namn Fanout SM 4xLC/UPC G652D 2m G652D 0.8+1.2m=2.0m Telekom
Kontakttyp LC/UPC
Antal Fiber 4
Färgschema - Fiber S12
E-nummer 5075448
Produkt namn Fanout SM 4xSC/UPC-APC-UPC-APC G652D 0.8+1.2m=2.0m Telekom
Kontakttyp SC/UPC & SC/APC
Antal Fiber 4
Färgschema - Fiber S12