Villapatch

Fiberoptiska kablage avsedda för terminering mellan vägg- eller fasaduttag och aktiv utrustning hos abonnent. Vår FTTx-serie har låg dämpning och låg reflektion. Kablagen tillverkas med G657A2 fiber och kontrollmäts enligt TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kablagen är vita, halogenfria, flamskyddade med ytterdiameter 4mm. De är ID märkta med ett unikt nummer och har full spårbarhet samt individuella mätprotokoll.

SC/UPC-SC/UPC G657A2 4mm

14 varianter

Fiberoptiskt korskopplingskablage singlemode G657A2 med vit 4mm simplex kabel. Halogenfria enligt EN 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. Uppfyller kraven i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 och TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet och levereras med individuella mätprotokoll.

SC/UPC-SC/APC G657A2 4mm

9 varianter

Fiberoptiskt korskopplingskablage singlemode G657A2 med vit 4mm simplex kabel. Halogenfria enligt EN 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. Uppfyller kraven i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 och TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet och levereras med individuella mätprotokoll.

SC/UPC-LC/UPC G657A2 4mm

14 varianter

Fiberoptiskt korskopplingskablage singlemode G657A2 med vit 4mm simplex kabel. Halogenfria enligt EN 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. Uppfyller kraven i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 och TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet och levereras med individuella mätprotokoll.

SC/APC-SC/APC G657A2 4mm

9 varianter

Fiberoptiskt korskopplingskablage singlemode G657A2 med vit 4mm simplex kabel. Halogenfria enligt EN 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. Uppfyller kraven i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 och TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet och levereras med individuella mätprotokoll.

SC/APC-LC/UPC G657A2 4mm

9 varianter

Fiberoptiskt korskopplingskablage singlemode G657A2 med vit 4mm simplex kabel. Halogenfria enligt EN 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. Uppfyller kraven i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 och TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet och levereras med individuella mätprotokoll.