Pigtail Singlemode

Fiberoptisk pigtail, singlemode G652D och G657A. Halogenfria enligt EN 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. Uppfyller kraven i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 och TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet och levereras med individuella mätprotokoll. Med 45 mm påmonterade svetsskarvhylsor (2.4 mm krympta).

Pigtail SM G657A (12-pack med hylsor)

8 varianter

Fiberoptisk pigtail, singlemode G657A1. Halogenfria enligt EN 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. Uppfyller kraven i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 och TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet och levereras med individuella mätprotokoll. Med 45 mm påmonterade svetsskarvhylsor (2.4 mm krympta).

Pigtail SM G652D (12-pack med hylsor)

8 varianter

Fiberoptisk pigtail, singlemode G652D. Halogenfria enligt EN 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. Uppfyller kraven i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 och TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet och levereras med individuella mätprotokoll. Med 45 mm påmonterade svetsskarvhylsor (2.4 mm krympta).

Pigtail SM SC/APC 1.5m G657A VIT 900µm LSZH 6-pack exkl hylsor

5069095
8 varianter

Samtliga pigtails tillverkas med CORNING G657A fiber och kontrollmäts enligt TELCORDIA GR-326- CORE standarden. De är halogenfria enligt IEC 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. De är ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet samt levereras med individuella mätprotokoll. Levereras endast i vår populära 6-pack. Vi kan även erbjuda pigtails med andra kontakter enligt önskemål.

Pigtail SM LC/UPC 1.5m G657A VIT 900µm LSZH 6-pack exkl hylsor

5069096
8 varianter

Samtliga pigtails tillverkas med CORNING G657A fiber och kontrollmäts enligt TELCORDIA GR-326- CORE standarden. De är halogenfria enligt IEC 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. De är ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet samt levereras med individuella mätprotokoll. Levereras endast i vår populära 6-pack. Vi kan även erbjuda pigtails med andra kontakter enligt önskemål.

Pigtail SM LC/APC 1.5m G657A VIT 900µm LSZH 6-pack exkl hylsor

5069097
8 varianter

Samtliga pigtails tillverkas med CORNING G657A fiber och kontrollmäts enligt TELCORDIA GR-326- CORE standarden. De är halogenfria enligt IEC 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. De är ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet samt levereras med individuella mätprotokoll. Levereras endast i vår populära 6-pack. Vi kan även erbjuda pigtails med andra kontakter enligt önskemål.

Pigtail SM SC/UPC 1.5m G657A VIT 900µm LSZH 6-pack exkl hylsor

5074443
8 varianter

Samtliga pigtails tillverkas med CORNING G657A fiber och kontrollmäts enligt TELCORDIA GR-326- CORE standarden. De är halogenfria enligt IEC 60754-1/2 och flamskyddade enligt IEC 60332-2-2. De är ID märkta med ett unikt nummer för full spårbarhet samt levereras med individuella mätprotokoll. Levereras endast i vår populära 6-pack. Vi kan även erbjuda pigtails med andra kontakter enligt önskemål.